« July 2024 »
Жұма, 28 маусымның 2024 16:43

Жақсы жол, түлектер!

2024 жылғы 28 маусымда Қостанай Жоғары педагогикалық колледжінде түлектерге диплом тапсыру салтанатты рәсімі өтті.

Биыл 306 маман диплом алды, оның ішінде 88 адам үздік диплом алды.

Мерекенің кінәлілеріне директор Г. У. Оразамбетова сөз сөйлеп: "Сіздерді дипломдар алғаныңызбен құттықтаймын. Біз алғаш рет Қостанай Жоғары педагогикалық колледжінің түлектеріне дипломдар табыстаймыз.

Студенттердің керемет уақыты тез өтті, ал сіздер, жас мамандар, біздің колледждің мақтанышы, ересек, тәуелсіз өмірге қадам басасыздар. Сіздер туған колледжді, педагог-тәлімгерлерді әрдайым жылы шыраймен еске аласыздар деп сенемін. Осы жылдар ішінде олар сіздің қасыңызда болды, ақылды кеңестерге көмектесті, сізге өз тәжірибелері мен білімдерін жеткізді, сіздің жетістіктеріңіз бен жеңістеріңізге шын жүректен қуанды, адал және лайықты адамдар болуға үйретті.

Сізге сәттілік пен сәттілік тілеймін, алға қойылған мақсаттарға қол жеткізілді, қиындықтар мен сынақтар жеңілді.

Жарқын студенттік жылдарды, мұғалімдеріңізді, достарыңызды және туыстарыңызды ешқашан ұмытпаңыз. Ризашылық білдіретін адамдар болыңыз, еңбекті бағалаңыз, ата-анаңызға қамқорлық жасаңыз!».

Оқудың бірнеше жылында біздің түлектер көп нәрсе алды-кәсіби білім мен дағдылар, жаңа достар мен тәлімгерлер, қиындықтарды жеңу және алған білімдерін іс жүзінде қолдану дағдылары. Диплом олар үшін қызықты жаңалықтар мен жетістіктерге толы жаңа өмірге жолдама болсын.

Жақсы жол, түлектер!

Светлана Морозенко,