« September 2024 »
Бейсенбі, 05 қыркүйек 2024 15:42

Біз көңілді және білімді түрде бейімделеміз!

Оқу жылы біз үшін әдеттегідей басталмады – Қостанай жоғары педагогикалық колледжінің, мектепке дейінгі бөлімнің студенті атандық. Біз болашақ тәрбиешілерміз.

Жаңа оқу жағдайларына тез бейімделу үшін колледж әкімшілігі мен жоғары сынып оқушылары «Бірінші курс» мектебін ұйымдастырды.

Биылғы жылы 2 қыркүйектен бастап 6 қыркүйекке дейін біздің В-11 тобы барлық жарыстар мен іс-шараларға белсене қатысады. «Бірінші курс мектебінің» есіктері ашылу салтанатымен ашылды, оның барысында бұқаралық билер мен кеңесшілермен кездесу өтті. Сол күні ұйымдастырылған команда құру ойындары мен жаттықтыру жаттығуларының арқасында бір-бірімізбен жақынырақ танысып, бір-бірімізбен таныстық. Кешкі қойылымда бір-бірімізге көмектесіп, бір-бірімізге қолдау көрсетіп, бір топ болып жұмыс істеп, ұзақ уақыт жұмыс істедік. Екінші күні біздің В-11 тобына коммуникативті және ұйымдастырушылық қабілеттерімізді көрсету мақсатында өткізілген түрлі ойын тренингтері өтті.

Біз жолымызда тұрған қиындықтарды үлкен қызығушылықпен еңсеріп, бұл үшін жоғары балл алдық. Олар ән айтып, би биледі. Олар бір-біріне бар күш-жігерімен көмектесті. Кеште ұлттық нақыштағы сән үлгісі көрсетілді. Ұжым болып осы шараға дайындалу үшін көп жұмыс жасадық. Модельдер ду қол шапалақтаумен подиумға шығып, көрермендерді келбетімен қуантты. Қойылымнан кейін жалпы жиын өтіп, студенттер түрлі-түсті би биледі.

Мектептің үшінші күні қызықты экскурсиямен басталды, онда біздің В-11 тобы колледждің барлық бұрыштарын аралады. Мұражаймен танысып, колледж тарихын білдік. Әртүрлі тақырыптар бойынша лекцияларға қатысты. Мысалы, экология, медицина, волонтерлік сияқты. Оқушылар көптеген жаңа нәрселерді білді. Кеште би батлында студенттер өздерінің жаңа қырларын ашып, одан да көп эмоцияға ие болды.

«Бірінші курс» студенттік өмірді бастап жатқан бізге қажет деп айта аламыз, өйткені біз бірігіп, өте мықты командаға айналдық. Барлық қиындықтар мен қайшылықтарға қарамастан, біз ымыраға келе білдік және сынақтардан үлкен табыспен өттік. Топтағы студенттердің әрқайсысы өз үлестерін қосты, кеңесшілер әрқайсымызды қолдап, жақсы жолға бағыттады.

В-11 тобының студенті Клецова Елизавета.