« October 2024 »
Сейсенбі, 01 қазан 2024 09:18

Жоғарғы педагогикалық колледжінің В21б студенттерінің Облыстық

Орыс драм театырына баруы.

2024 жылдың 27 қыркүйегінде рухани демалу мақсатында В-21б тобының студенттері топ кураторы Киньярова Д.А.- мен  мәдени даму мақсатында  облыстық орыс драма театрына барды.

Жастарға мәдени тәрбие беру білім беру процесінің маңызды бір бөлігі болып табылады. Мәдени-рухани даму элементі театрға бару-әдеби шығармалар өмірге келетін және адамның терең эмоциялары мен тәжірибелері ашылатын орын. Осындай жарқын іс-шаралардың бірі жоғары педагогикалық колледжі студенттерінің орыс драма театрына топ жорығы болды, бұл болашақ мамандарға ұмытылмас әсер қалдыратын өнер түрі. Әсіресе "Ананың монологы" пьесасы жастар үшін үлгі аларлық шығарма. Бір кездері жарқын және үмітке толы баласы тәуелділіктің мейіріміне тап болған кезде ананға одан асқан қасірет жоқ. Бұл қасірет  айналасындағылардың бәрін көлеңкелейді және жан тыныштығын жоғалтады. Әр ана ұлын бақытты, дені сау, табысты көруді армандайды. Бірақ тәуелділік оның өмірін басқара бастағанда, ананың әлемі құлдырайды. Пьеса тәуелділіктің, отбасылық қатынастардың, үмітсіздік пен үміттің қиын және ауыр тақырыптарын ашады. Спектакльдің сюжеті сізді маңызды әлеуметтік мәселелер туралы және отбасы ішінде қолдау мен қабылдаудың қаншалықты маңызды екендігі туралы ойландырады. Спектакльден кейін трагедия ғана емес, ең қиын жағдайларда да күрес пен өзара түсіністікке күш табуға болады деген үміт қалады.

Облыстық орыс драма театрының әртістеріне тамаша қойылымы мен жылы шырайлы қабылдауы үшін шын жүректен алғысымызды білдіреміз. Ерекше естен кетперлік кеш ұйымдастырғаныңыз үшін ерекше рахмет!