« September 2024 »
Бейсенбі, 15 қараша 2018 18:11

«Мен, сен, ол- бірге тату отбасы!»

(1 Vote)

15 қараша күні Халықаралық толеранттылық күні қарсаңында Қостанай педагогикалық колледжінде толеранттылық күні өтті.

Бұл іс-шараның ұйымдастырушылары «мектепке дейінгі білім беру»  бөлімінің  мұғалімдері мен студенттері  болды. Колледж қабырғасында махаббат пен достық туралы әндер шырқалып , әр қалаушы өз тілектерін «Толеранттылық тақтасына» қалдыра алды.

Күн салтанатты жиыннан басталды, оның барысында студенттер, мұғалімдер мен колледж қызметкерлері осы күнді тойлаудың тарихи негіздерімен танысты. B-12 тобының талантты қыздары әр түрлі елдердің ұлттық билерін басқа қатысушыларға ұсыну арқылы, басқа ұлттардың мәдениетіне толерантты қарым-қатынас идеясын көрсете алды. Күн ішінде «достық үйінің тұрғындары» қатысқан бірқатар іс-шаралар өткізілді, мұғалімдерге топтағы студенттерге эмоционалдық қолдау ретінде берілетін жарқын шарлар ұсынылды, үзіліс кезінде В-32 және Т-41 тобының студенттері достық қарым-қатынас, ынтымақтастық және өзара түсінушілікті дамыту үшін ойындар өткізді.

Толеранттылық күні  аясында «Толеранттылық - әлемнің мәдениетіне бастау жол» атты фотоконкурс өткізілді.Конкурстың қатысушылары шығармашылық және бастамашылдық танытты, олардың фотосуреттерінде толерантты әлемнің көрінісі бейнеленген. Байқаудың қазылар алқасы жеңімпаздарды тағайындады,В-22 тобының студенті Золотарева Алина -3 орын иегері, мектепке дейінгі білім беру бөлімінің мұғалімі Кострова Л.Ю. -2 орынға , У-21 тобының студенті Кругляк Юлия - 1 орынға ие болды.

Күн «Мен сені ұнатамын!» атты акциясымен аяқталып,  барлық  қалаушылар «мақтау жүректерін» бір-біріне сыйлай алды.

Толеранттылық күнін өткізу біздің колледжіміздің жақсы дәстүріне айналды.

Қостанай педагогикалық колледжінің

мұғалімі