« September 2024 »
Жұма, 07 желтоқсан 2018 20:50

Колледждің 55 жылдығына арналған педагогикалық олимпиада

(1 Vote)

5 желтоқсан 2018 жылы колледждің 55 жылдығына арналған бітіруші курстар арасында педагогикалық олимпиада өтті. Олимпиада келесі кезеңдерден тұратын командалық сайыс түрінде күндізгі түрде бір турда өткізілді: "Туған күніңмен, колледж!",

"колледж тарихы беттері бойынша" байқауы, "колледж менің жүрегімде" бейнеролик. "New generation", "Юбилей", "Fifty-five", "Мудрые совы"мамандықтарының бітіруші курс студенттерінен құралған 5 адамнан құралған 4 аралас команда қатысты.

Командалардың дайындығы кураторларға және топ активтеріне жүктелді. Педагогика және психология кафедрасының оқытушылары арасында З. А. Буртылева, Л. В. Кохан, В. М. Белоглазова, Г. З. Абдулина, А. А. Сподина, В. И. Волошко сияқты командалар кеңес берді. Визит карточкаларын көрсету кезінде командалар әртістігін, ерекшелігін, эмоциялылығын көрсетті. "Визит карточкасының" форматы ақпараттылығымен ерекшеленді. Команда атауынан, ұраннан, эмблемадан бастап, студенттердің сыртқы түріне дейінгі барлық безендіру " Туған күніңмен колледж!".

"Колледж тарихы беттері бойынша" байқауы "Своя игры"атты телебағдарлама түрінде өткізілді. "Қостанай педагогикалық училищесінің Тарих беттері", "Ұлы Отан соғысының педагог-қатысушылары", "біздің оқу орнының басшылары", "біздің түлектеріміз", "бүгінгі Колледж"атты ойындар айдарлары қызықты. Студенттер колледж тарихы жөнінде нақты ақпарат берді, олардың пікірлері тереңнен ерекшеленді. Бітіруші курстардың білім алушылары ұжымда жұмыс істей алады, коммуникативтік мәдениетімен ерекшеленеді. Үй тапсырмасы ретінде студенттер "колледж в сердце моем" атты видеорекламасын дайындады. Қатысушылар тапсырмаларды қазақ, орыс, ағылшын тілдерінде орындады.

Қазылар алқасының құрамына: Шалгимбекова Әлия Батырханқызы-педагогика кафедрасының аға оқытушысы, Қостанай мемлекеттік педагогикалық университетінің доценті; Казыбаев Ерасыл Манасович - №20 орта мектебінің мұғалімі, 2016 жылғы колледж түлегі, Исмагулова Ислана Куандыковна - №23 орта мектебінің мұғалімі, 2018 жылғы колледж түлегі. "New generation" жеңімпаз командасы ауыспалы кубок пен 1 дәрежелі диплом алды. Олимпиада жүлдегерлері-командалар дипломдармен марапатталды, қатысушы-командалар сертификаттар алды.

С. А. Баекенова,

колледж әдіскері