« September 2024 »
Сенбі, 02 наурыздың 2019 14:16

Масленицаны бірге қарсы аламыз

(1 Vote)

Сәлем, Масленица!.  Масленица-ең көңілді және көптен күткен мерекелердің бірі. Мерекенің дәстүрлі ойын-сауығы көңілді әндер, билер және күштерін сынау сайысы болып табылады.

2019 жылы 1 наурызда Қостанай педагогикалық колледжінің Жастар ісі жөніндегі комитеті " Сәлем, Масленица!"мейрамын ұйымдастырды. Біздің колледждің ауласы тек көп құймақпен ғана емес, басқа да көптеген тағамдармен де мерекелік үстелдерді безендірді.

Әр бөлімнің өкілдері өз сыйлықтарын дайындады, олар бізді частушкалармен, көріністермен және әсерлі билермен қуантты. Біздің мерекенің әрбір қонағы Масленица мерекесіне қуана-қуана қатысты.

Мереке барысында студенттер мен колледж қызметкерлері қысты Көңілді әнмен шығарып салып,  көктемді қуанышты қарсы алды және жағымды эмоциялармен қуаттанды.
Мереке барысында "Құймақтардың ең үлкен тауы", "Ең ерекше құймақ" және "Ең үздік мерекелік үстел" сайыстардың қорытындысы шығарылды. Міне, екінші жыл қатарынан "Құймақтардың ең үлкен тауы" байқауының жеңімпаздары Т-21 тобы болды, олардың құймақ тауы 70 сантиметр биіктікте болды! У-11 тобы гүл түріндегі құймақтарымен барлығын таң қалдырды және "Ең ерекше құймақ" сайысында жеңімпаз атанды. РТК-11 тобы "Үздік мерекелік үстел"байқауында жеңіске жетті.

Сондай-ақ, біздің кейіпкерлеріміз үшін сайыстар өткізілді, олар өз күштерін тексеруге бел буды, ер балалар гір көтеру, арқан тарту сайысында жарысты, ал біздің көрермендер олардың әрқайсысын бірге қолдады.

Мереке бойы біздің ауламыз көңілді күлкі сыйлады. Әр қонақтың жүзінен күлкі кетпеді. Біздің колледждің студенттері мен оқытушылары бұл күнді ұзақ есте сақтайды, өйткені олар біздің мерекелерімізге қатысып, көптеген жағымды эмоцияларға ие болды.

КТК төрайымы Мухина Яна

Read 823 times