« February 2022 »
28
Items filtered by date: Сәрсенбі, 23 ақпанның 2022 - Костанайский педагогический колледж

23 ақпан 2022 жылы Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай педагогикалық колледжі» ұйымдастырып отырған математика жане ақпараттық технологиялар кафедарсынын апаталығы барысында «Бастауыш сынып мұғалімдерінің математика пәнінен оқушыларды олимпиадаға дайындаудағы тиімді әдістемелік тәсілдері» атты семинар коллледждің түлектеріне арналып өткізілді.

Құрылды Новости

23 февраля в рамках Недели кафедры МиИТ для педагогов и обучающихся Костанайского педагогического колледжа продолжила работу выставка «Виртуальная реальность» с комплексом «Образовательная робототехника».

Сәрсенбі, 23 ақпанның 2022 16:59

Менің педагогикалық тәжірибем

Мен «Әйгерім-Ай» жеке мектебінде диплом алдындағы тәжірибеден Өтемін. Өзімді жаңа рөлде, педагог рөлінде сынап көру Мен үшін әрқашан қызықты болды. Бірақ менде алдымен шиеленіс, толқу және тіпті қорқыныш сезімі болды.  Өйткені, бұл Мен өзім оқыған мектеп емес-мұнда мүлдем таныс емес мұғалімдер, оқушылар, мектеп өмірінің "ағымы". Мектеп ұжымымен, мені мектеп меңгерушісі жіберген сыныппен танысқаннан кейін, мен қатты уайымдадым. Ұжым мені жақсы қабылдады, ал балаларыммен жақсы және жылы қарым-қатынас орнады.
   Балалар сізді қабылдаған кезде, жақсы күлімсіреп қараған кезде және сіз балалар жұмысындағы жұмысыңыздың нәтижелерін көргенде, бұл мүлдем түсініксіз сезім. Әр оқушы жеке көзқарасты талап етеді, бұл менің жұмысымды шығармашылық және қызықты етеді.Оқушыларды қызықтыру, оларды шығармашылық процеске тарту үшін мен әртүрлі әдістер мен әдістерді қолданамын: іс-әрекеттерді өзгерту, қызықты ғылыми және тарихи фактілерді, ойын сәттерін пайдалану, балалардың білімі мен тәжірибесіне сүйену. Сонымен қатар, мен сабаққа жақсы дайындалу, мүмкін болатын қиындықтар мен оларды жеңу жолдарын қарастыру, көрнекі материалдарды жақсы дайындау өте маңызды екенін түсіндім. Мен бүгін өз кәсібімді таңдауда қателеспегенімді айта аламын.

Артыкбаева Баян
ДПМ-41 тобының студенті
Әдіскер: Капенова Д. К

Сәрсенбі, 23 ақпанның 2022 16:55

Тұрақтылық, шеберліктің белгісі !!!

2022 жылдың 16-17 ақпанында Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының «Қостанай педагогикалық колледжі» КМҚК базасында «хореографиялық ұжымның басшысы» құзыреттілігі бойынша Worldskills 2022 чемпионатының іріктеу туры өтті. 0403013-1 «педагог-бос уақытты ұйымдастырушы,

Сәрсенбі, 23 ақпанның 2022 10:49

Жоғары кәсіби мамандық

Құрылды Новости

Колледж оқытушыларын, әдіскерлерін, білім алушыларын іс-шараларға қатысуға шақырамыз Математика және ақпараттық технологиялар кафедрасының апталығы  «цифрлық білім беру шындығы» тақырыбы бойынша 2022 жылғы 21 ақпаннан 26 ақпанға дейін.

Сәрсенбі, 23 ақпанның 2022 10:40

«Елбасы медалі» - жас және өршіл жоба

«Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі»

Құрылды Новости

21 февраля 2022 года на базе КГКП «Костанайский колледж быт сервиса» Управления образования акимата Костанайской области состоялся областной семинар-практикум на тему: «Активные методы и приемы обучения в условиях инклюзивного образования».