« Май 2024 »
Вторник, 29 сентября 2020 16:51

Бүгінгі студент, ертеңгі маман

(9 голосов)

Бүгін 29 қыркүйек 2020 жыл Worldskills аймақтық кәсіби шеберлік чемпионат  сайысымыздың екінші күні басталып кетті. Біздің елімізде мектепке дейінгі қызметкерлер мамандарын даярлау

педагогикалық колледждерде «Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу» құзыреттілік  бөлімнде жүзеге асырылуда. Осы мақсатпен бүгінгі күнгі  қатысушыларға берілген тасырмалар мынандай болды. 1-тапсырма «Денсаулық» білім беру саласы бойынша таңертеңгі жаттығулар кешенін екінші кіші топтарда ағылшын тілінде көрсету, мақсаты болашақ мамандардың көп тілді меңгергендерін өз ісінің шеберлігін бақылау. 2- тапсырма: «Коммуникация» білім беру саласы, пән «Көркем әдебиет».  Таңдалған «Ақылсыз қасқыр» ертегінің конспектісін жазу және сахналау. Осы біздің   сайысымызға балабақшадан әлеуметтік серіктестік    әдіскерлерімен директорлары келіп, қарап оларда өздерінің жақсы пікірлерімен бөлісті. Өтілетін  және жүргізілетін жұмыс орны мен демонстрациялық материалдар  туралы бас сарапшы: Молдабаева А.У түсіндірді .Студенттердің кәсіби маман шеберлігін нақты дұрыс бағалау бұл үлкен жауапкершілікті талап етеді.Күні бойы студенттердің білім деңгейін құзыреттіліктерін тексеріп бағалап жұмыс жасаған сарапшыларымыз: Абдиханова К.О., Подкалюк Л.Н., Кравченко Ж.Т.,Хасенова З.Р., Дитаева Д.М., Шалапина О.Б., Алпысбаева Н.С., Мустафин Б.Б., Досмакова Д.Ж. рахметімізді білдіреміз.Студенттеріміздің бүгінгі көрсеткен тапсырмаларынан жан-жақты өз кәсібінің шебері екендігін және әрі болашақ маман иесінің мәдениеттілігі мен білімділігін, белсенділігі мен тапқырлығын және эмоционалды әртістік қабілеттерін  қалыптасқанын байқадым.Енді тек ғана алға деп,ертеңгі күнге сәттілік тілеймін.

Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту бөлімінің оқытушысы: Рахпанова Б.Г.