« Май 2024 »
Вторник, 27 октября 2020 17:57

Zoom бағдарламасының мүмкіншіліктері

(16 голосов)

27  қазан күні «Әдістемелік әдіс-тәсілдерді ұйымдастыру әдістемесі» тақырыбында педагогика пәні бойынша  ашық сабақ өтті. Ашық сабақ практикалық кезеңдер бойынша ұйымдастырылды. Сабақтың мақсаты практика барысында

алған іс-тәжірибемізбен бөлісу.Сабағымыз әдістемелік отырыс бойынша жүргізілді.Сабақты Акбала Куанышовна әдістемелік отырыстың тақырыбы,мақсаты және жоспарымен таныстырып өтті. Ең бірінші әдіс туралы және балабақшада қолдану барысы жайлы айтып кетті.Балабақшаларда әдістемелік бірлестік болады,сол әдістемелік бірлестік арқылы біз балабақшада қолданылатын әдістердің мәнін ашуға тапсырма берілді. Сөздік, көрнекілік, практикалық, ойын әдістерін қалай қолдануға болады және практика барысында біз қалай қолдадық.  Zoom бағдарламасының сессионный бөлмелері арқылы үш топқа бөлініп, әр топ өзіне берілген тапсырманы орындады.Бұл бөлімнің мүмкіншілігі топқа бөлінген топтар өзіне берілген тапсырманы топ мүшелері арқылы орындау.Тапсырманы оррындауға 10 минут уақыт бөлініп,уақыт өткенен кейін негізгі залға өту арқылы 5 минут ішінде қорғадық.Бұл әдіс-тәсілдерді біз практика барысында ұйымдастырылған оқу қызметтеріне бейнематериал түсіру барысында қолдандық.Әр топ өздеріне берілген тапсырманы толықтай орындап шықты.Ашық сабақ өз мақсатына жетті,бізге ұнады.Барлық ұстаздарға шығармашылық табыс тілейміз.

Т-31 тобының студенті Шайхислам Ботагоз.

7 комментарии