« Май 2024 »
Четверг, 05 ноября 2020 16:23

«Алаш болашағы» пікірсайыс клубы тағы да биіктен көрінді

(16 голосов)

Пікірсайыс – жастар ортасы. Ақыл мен ұтымды ойды талап ететін әлемдік маңызы бар бұл ойын түрі елімізде де кең тараған. Колледжіміздің белсенді студенттерінен құралған «Алаш болашағы» пікірсайыс клубының мүшелері

31 қазан күні Ахмет Байтұрсынов атындағы Қостанай өңірлік университетінің жанында құрылған «Ахмет Ұрпақтары» пікірсайыс клубының ұйымдастыруымен «Гендірлік теңдікке – жастар көзқарасы» атты қалалық пікірсайыс турниріне қатысып жүлделі І орын иегерлері атанды. Аталмыш додада колледжіміздің түлегі Макатова Қарагөз және М-41 тобының студентті Сансызбаева Лейламен бірге елдегі пандемиялық жағдайға қарамастан ZOOM платформасы арқылы қашықтықтан тұрып ой біріктіріп, қарсыластарынан оза шапты. Ойын Британдық-парламенттік форматта(БПФ) және Линкольн-Дуглас(ЛД)  форматтарында жүргізілді. ЛД форматы бойынша түлегіміз Макатова Қарагөз финалист атанса. Сансызбаева Лейла ½ финалына дейін бара алды. Сонымен қатар М-21 тобының студентті Сандыбекова Жансая пікірсайыс ойынында белсенділік танытқаны үшін алғасы хатпен марапатталды. Ал бірлескен ойын үлгісі яғни БПФ ойынында студенттеріміз өз ойларын ашық түрде мысалдармен келтіре отырып жеңіске жетті. Студенттеріміз жүлделі І орынмен және қаржылай сыйлықпен (10 мың теңге) марапатталды.

«Алаш болашағы» ПК жетекшісі,

филология кафедрасының