« Сентябрь 2024 »
Четверг, 17 января 2019 17:42

«Jas Otan Talks»

(8 голосов)

Л.Н.Толстой ат. ОӘҒК кітапханасында ұйымдастырылған «Білім орталығының» ашылу салтанатына және «Қазіргі кездегі Қазақстандық қоғамдағы педагог мәртебесі»

заң жобасы талдау сұхбат алаңшасына Қостанай педагогикалық колледжінің М-31 тобы студенттері барып қайтты.

Онда, «Білім орталығының» ашылу салтанатына өткізілді. Бұл ашылу салтанатына Қостанай облысы әкімдігі мәдениет басқармасының басшысы Е.Б.Қалмақов, «Нұр Отан» партиясының ҚОФ төрағасының орынбасары А.Досмұхамедов, Л.Н.Толстой ат. ОӘҒК директоры Д.Дүйсебаева, БАҚ өкілдері қатысты.

Шара аясында осы кезде PDF нысандағы қазақ және орыс тілдеріндегі Қостанай облысының тарихи-өлкетану тақырыбына, мысалы, тарихына, экономикасына, мәдениетіне, білім және денсаулық саласына қатысты түрлі нысандағы құжаттардың 3 мыңнан астам көшірмелері жинақталған «Қостанай облысы: тарих, адамдар, оқиғалар» толық мәтінді өлкетану деректер базасының таныстырылымы өтті.

Кітапханашылар білімнің барлық саласы бойынша мемлекеттік және орыс тілдерінде жаңадан түскен әдебиеттер қойылған «Bookdating» кітап көрмесіне шолу өткізді.

Шара ҚМПУ проректоры Г.А.Мұсабекованың, Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы жетекшісінің орынбасары С.Н.Мұқашеваның және Жас педагогтардың облыстық кеңесінің төрағасы А.З.Жұмабековтың қатысуымен өткен «Jas Otan Talks» сұхбат алаңшасымен аяқталды. Талқылау үшін «Қазіргі кездегі қазақстандық қоғамдағы педагог мәртебесі» заң жобасы таңдалды, аталған құжаттың артықшылықтары қарастырылды.М -31 тобының студенттері өз сауалдарына жауап ала білді.

Педагогика пәнінің оқытушысы

Бейсенбаева Г.Г.