« Июнь 2024 »

Студенттік телеарна

«ҰЛЫ ДАЛА ТАҢЫ»

«ҰЛЫ ДАЛА ТАҢЫ» бағдарламасы барша көрермендерімізге қайырлы таң тілейді!  Бағдарламаның мақсаты – еліміздің, облыстың, Қостанай педагогикалық колледжінің өзекті жаңалықтары мен оқиғаларын қамту.  Қонақтармен кездесулер, Қазақстан тарихынан фактілер және оқиғалармен танысу тікелей эфирде өтеді.  «Цифрлардағы фактілер» айдарында бағдарлама шығарылымдарының тақырыптары бойынша қызықты ақпарат берілген.

«СТУДИЯ БЫКОВСКОГО, 9» бағдарламасы

Қостанайпедагогикалықколледжінің 60 жылдығынмерекелеуаясында 2021 жылы QPK LIFE шығармашылықұжымыжасаған«Быковский 9, студиясы»бағдарламасыжастарарасындатанымалболды. Бағдарламақонақтары – колледждіңоқытушылары, студенттері, түлектері, ата-аналарыжәнеәлеуметтіксеріктестері. Бастыкейіпкерлердіңөміріненқызықтыдеректер, «Баланыңсұрағы», «60 секунд», «Әуенді тап» айдарлары мен ашық диалог – бағдарламаның «ерекшелігі» осы. Бағдарламаныңшығарылымдарыаптасайынсәрсенбідесағат 19.00-де QPK LIFE студенттік YouTube арнасындатікелейэфирдекөрсетіледі.

«TRAVEL QOSTA REGION» әлеуметтік жоба

«Travel QostaRegion» әлеуметтікжобасыҚазақстанРеспубликасыТәуелсіздігінің 30 жылдығынмерекелеуаясындастуденттердіңшығармашылықұжымымен 2021 жылданбастапжүзегеасырылуда.
Жобатуризмдідамытуға, кәсіптікбағдарберуге, педагог мамандығы мен мәртебесінкөтеруге, өскелеңұрпақтыҚостанайоблысыныңөңірлікжәнежергіліктібрендтерініңтарихи-мәденимұрасынсақтауғабағытталған. Біздіңжолымыз 960 шақырымдықұрады, оныңішіндетөртқала: Қостанай, Рудный, Лисаковск, Жітіқара, Денисовка, Меңдіқарааудандары, Боровское ауылдары.Сапардыңнәтижесі – інжу-маржанысаналатын «Сосновый Бор» санаторийі Алтынсарин ауданыболды. Жобағақатысушылардықамту 10 мыңнанастамадамдықұрады. Әлеуметтікжобааясында «QPK LIFE» студенттікарнасындағы YouTube видеохостинг платформасындатікелейэфирде «Travel QostaRegion» жетібағдарламадайындалды.
2022 жылыбелсенділерҚостанайпедагогикалықколледжінің 60 жылдығынаарнап, Кіші Отан туралыхабарларшығарудыжалғастырады.

"Жаңа жылдық түн - Ғажайыптар уақыты" - мерекелік концерттік бағдарлама

Жаңажылқарсаңындаколледждестуденттермен оқытушыларғашығармашылықұжымыныңұйымдастыруыменмерекелікконцерттікбағдарламаөтіледі, оныңмақсаты – QPK LIFE студенттік YouTube арнасыныңкөрермендерінежаңажылдықшығармашылықсыйлықсыйлау. Сиқырлыәлемдетілектер мен құттықтауларестіліп, ертегідегідей - Аяз ата мен Ақшақардыңкелуі, тілектердіңорындалуы, музыка мен би.
Бізжаңажылдыстуденттік YouTube «QPK LIFE» арнасыныңкөрермендеріменбіргеқарсыалыпжатырмыз!

Провожаем старый год, встречаем Новый!