« October 2023 »
30 31
Items filtered by date: Жұма, 20 қазан 2023 - Костанайский педагогический колледж

Бүгін мобилография фестивалінің нәтижелері жарияланды, онда қатысушылар мобильді құрылғыларға түсірілген ең жақсы жұмыстарын ұсынды.

Жұма, 20 қазан 2023 16:47

25 қазан-Республика күні

2023 жылдың 19 қазанында Қостанай қаласы, партияның Облыстық филиалының мәжіліс залында республика күніне байланысты іс-шара өтті. Өткізілген іс-шараға «Аманат» жастар партиясын қолдау жөніндегі облыстық кеңес мүшелері мен қала ішіндегі колледждер және вуздардың студенттері қатысты.

Құрылды Новости

Осындай ұранмен бүгін, 20 қазан күні жаратылыстану-гуманитарлық пәндер кафедрасының оқу-әдістемелік апталығы аяқталды.

Құрылды Новости

2023 жылғы 19 қазанда Қостанай Жоғары педагогикалық колледжінде жаратылыстану - гуманитарлық пәндер кафедрасының апталығы аясында ғалым, педагог және қоғам қайраткері, Новосібір қ. Славян Академиясының профессоры, мәдениеттану кандидаты, 400 - ге жуық ғылыми, әдістемелік және ғылыми - көпшілік жұмыстардың, оның ішінде монографиялар мен ғылыми-көпшілік жұмыстардың, "Философия және өмір"тақырыбындағы мәдениет мәселелері бойынша бірқатар мақалалар.  авторы Ю.Я.Бондаренкомен кездесу-диалог алаңы өтті.

Құрылды Новости

География пәні бойынша студенттер мен оқушылардың теориялық білімі мен практикалық дағдыларын тереңдету, шығармашылық қабілеттерін дамыту, дарынды білім алушыларды қолдау, сондай-ақ жастардың зияткерлік әлеуетін практикалық қолдану үшін ақпараттық технологиялар мүмкіндігін пайдалану мақсатында Қостанай облысы мектептерінің оқушылары мен Қостанай жоғары педагогикалық колледжінің 1 курс студенттері арасында өткізілген «Білім жарысы» атты интеллектуалдық марафонның қорытындысы шығарылды.

Құрылды Новости

Жаратылыстану -гуманитарлық пәндер кафедрасының апталығы аясында Қостанай жоғары педагогикалық колледжі  ұйымдастырған тарих пәні бойынша «Қазақстан –менің Отаным» Республика  күніне арналған интеллектуалдық викторина өткізілді.

Құрылды Новости

Жаратылыстану -гуманитарлық пәндер кафедрасының апталығы аясында Қостанай жоғары педагогикалық колледжінің  МКБ-12 топтың студенттерімен,  Ыбырай Алтынсариннің Қостанай облыстық мемориалдық мұражайыңда,  «Қазақ ойшылдары»  сабақ-экскурсия өткізілді.

Құрылды Новости

Қостанай жоғары педагогикалық колледжінде жаратылыстану-гуманитарлық пәндер кафедрасының апталығы аясында 2023 жылдың   19 қазанында АК-74 автоматын жартылай бөлшектеу және құрастыру бойынша «Әскери-патриоттық тәрбие.